Willa u Drwala - Centrum

Willa u Drwala - Centrum - Zakopane - Pokoje GościnneWilla u Drwala - Centrum - Zakopane - Pokoje GościnneWilla u Drwala - Centrum - Zakopane - Pokoje GościnneWilla u Drwala - Centrum - Zakopane - Pokoje GościnneWilla u Drwala - Centrum - Zakopane - Pokoje Gościnne

Szanowni Państwo!

Willa u Drwala jest położona w bardzo ładnej i spokojnej okolicy w samym sercu Zakopanego - zaledwie 7 minut pieszo od Krupówek. Z ogrodu oraz pokojów rozciąga się widok na Giewont i panoramę Tatr. W pobliżu biegną szlaki turystyczne prowadzące do Doliny Strążyskiej, Doliny Białego i Doliny ku Dziurze jak również na Giewont.

Willa u Drwala jest pięknym, typowo góralskim domem z klimatem. Charakterystyczne płazy na zewnątrz, pokoje wyłożone drewnem jak również stylowe płaskorzeźby wewnątrz obiektu pozwolą Państwu poczuć niepowtarzalną atmosferę Tatr.

Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje 1-, 2-, 3- oraz 4-osobowe. Każdy pokój posiada własną łazienkę, tv-sat, radio oraz dostęp do internetu. Na każdym piętrze znajdują się również czajnik bezprzewodowy oraz lodówka. Ponadto do Państwa dyspozycji jest sala kominkowa oraz sauna. Posiadamy również monitorowany i bezpłatny parking przed naszym obiektem.

Zapewniamy komfortowe warunki w rozsądnej cenie oraz domowej i miłej atmosferze pozwalające na przeżycie niezapomnianego urlopu, weekendu czy wakacji.

Serdecznie zapraszamy!

Treść wiadomości:
Imię i nazwisko:
Numer telefonu:
Adres e-mail:
 
Ul. Kasprusie 56
34-500 Zakopane
Tel.: 0-18 200 06 41
Tel.kom.: 502 074 490

Strona internetowa:
www.udrwala.pl