Domek Kozie Ranczo

Domek Kozie Ranczo - Bańska Niżna - Domki / SzałasyDomek Kozie Ranczo - Bańska Niżna - Domki / SzałasyDomek Kozie Ranczo - Bańska Niżna - Domki / SzałasyDomek Kozie Ranczo - Bańska Niżna - Domki / SzałasyDomek Kozie Ranczo - Bańska Niżna - Domki / Szałasy

Domek Kozie Ranczo Domek Kozie Ranczo to nowo wybudowany domek który pomieści max 8 osób, położony w malowniczej miejscowości Bańska Niżna. Z domku prozposciela się przepiękny widok na panoramę Tatr oraz Gorce. W domku na parterze znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny, przestronna łazienka w której dodatkowo znajduje się stacjonarna suszarka, salon z rozkładanym wypoczynkiem 2 osobowym oraz biokominek. Na piętrze maja Państwo do dyspozycji sypialnie 2 osobową z okna której widać panoramę Tatr, pokój 4 osobowy z antresolą. Po wcześniejszym poinformowaniu jest możliwość dołożenia lożeczka turystycznego .

Przy domku znajduje się bezpłatny monitorowany parking. Z naszego domku widać kompleks basenów termalnych Termy Podhalańskie, Gorący Potok do którego mozna dojść pieszo w 15 minut. W pobliżu kilku kilometrów znajdują się wyciągi narciarskie (SkiSuche, Bania, Wyciąg Bańska Wyzna, Wyciąg Tokoland). Sklep spożywczy 5 min pieszo. Przystanek atobusowy 5 minut pieszo. Latem dla naszych gości mamy do dyspozycji 2 rowery górskie. Możliwość zorganizowania wycieczek : Spływem Dunajca Zwiedzanie Zamku Niedzica Kulig zaprzegami konnym zimą jak i latem Dla Naszych Gości możliwość zorganizowania busa 8 osobowego który zawiezie oraz odbierze z dowolnego miejsca. Nazwa Kozie Ranczo wzięła się od tego że posiadamy hodowlę kóz karpackich które rankiem oraz pod wieczór mogą Państwo podziwiać jak wypasają się na naszych łąkach. Osoby które lubią wyroby z mleka koziego maja możliwość degustowania naszych świeżych i ekologicznych wyrobów dostępnych od kwietnia do pazdziernika. Z chęcią ugościmy Państwa na naszym Kozim Ranczu. Zapraszamy!

Treść wiadomości:
Imię i nazwisko:
Numer telefonu:
Adres e-mail:
 
Ul. Topory 31
34-424 Bańska Niżna
Tel.kom.: 664 418 447

Strona internetowa:
domekkozieranczo.pl