Willa Regina

Willa Regina - Zakopane - WilleWilla Regina - Zakopane - WilleWilla Regina - Zakopane - WilleWilla Regina - Zakopane - WilleWilla Regina - Zakopane - Wille

   Mamy wyjątkową przyjemność przedstawić Państwu obiekt  Willa Regina położony w bardzo atrakcyjnym turystycznie miejscu Zakopanego , zarówno w aspekcie wypoczynku letniego jak i zimowego. Blisko stąd do kompleksu wyciągów narciarskich na Nosalu , Harendzie, Kozińcu czy Bachledzkim Wierchu a także do baz wypadowych w Tatry. Willa Regina jest połączeniem  tradycji z nowoczesnością . Powstała w 2000 roku  przyciąga elegancją i komfortem swego wystroju , który wielością elementów drewnianych i kamiennych nawiązuje do sztuki regionu.

 

     Oferujemy  Państwu komfortowe pokoje 2,3- osobowe oraz 4,5-osobowe studia rodzinne , wszystkie wyposażone w łazienkę i TV SAT , niektóre z nich zaś w balkon z widokiem na Tatry. Do dyspozycji Naszych Gości oddajemy jadalnię z barkiem kawowym , ogród z placem zabaw dla dzieci , regionalny szałas z miejscem do grillowania i  wypoczynku na świeżym powietrzu oraz ogrodzony parking w cenie pobytu .

 

      Dla Naszych Gości przewidujemy zawsze dużo atrakcji wypoczynkowych .Na życzenie organizujemy Grill , pieczenie barana , przejażdżkę  bryczką , zwiedzanie miasta , wieczorki taneczne itp. Dla grup zorganizowanych przygotujemy specjalną ofertę.

Serdecznie zapraszamy.

Treść wiadomości:
Imię i nazwisko:
Numer telefonu:
Adres e-mail:
 
Ul. Pardałówka 36
34-500 Zakoopane
Tel.: 0-18 201 12 49
Tel.kom.: 506 046 312

Strona internetowa:
willaregina.com