Gazdówka Zbójnicka

Gazdówka Zbójnicka - Bańska Wyżna - Pokoje GościnneGazdówka Zbójnicka - Bańska Wyżna - Pokoje GościnneGazdówka Zbójnicka - Bańska Wyżna - Pokoje GościnneGazdówka Zbójnicka - Bańska Wyżna - Pokoje GościnneGazdówka Zbójnicka - Bańska Wyżna - Pokoje Gościnne

Gazdówka Zbójnicka połóżona  jest wpięknej widokowej miejscowościst  Bańska Wyżna która jest druga drugą co do wysokości  położenia miejscowością  w Polsce 950 m.n.p.m,  wolnej od korków,  zwartych zabudowań i miejskiego zgiełku,  której największym plusem jest przestrzeń, świeże powietrze i  widoki na panoramę Tatr, Babia Górę lasy, okoliczne wsie, łąki na których pasą się owce, widoki te sprawiają ze człowiek czuje się wolny.

U nas odpoczniesz od hałasu i zgiełku jaki mamy nacodzien, będąc jednocześnie blisko miasta Zakopane i pobliskich tras zjazdowych.

W pokojach do dyspozycji Gości jest bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej i łazienka z prysznicem. Przestronne, jasne pokoje w Gazdówce Zbójnickiej wyposażone są w drewniane meble i akcenty góralskie.

Dysponujemy Studiem i pokojami 2, 3, 4, 5  - osobowymi z łazienkami o wysokim standardzie, wszystkie nasze  pokoje posiada balkony widokowe.

Posiadamy bezpieczny zamykany na noc parking.
Nasz obiekt to idealne miejsce wypadowe w Tatry zarówno Wschodnie jak i Zachodnie. Bliska odległość Tatr umożliwia turystom wycieczki w różne partie gór niezależnie od pory roku. wycieczki rowerowe, trekkingi, szlaki pieszych przebiegających przez naszą miejscowość.


Treść wiadomości:
Imię i nazwisko:
Numer telefonu:
Adres e-mail:
 
Ul. szlak papieski 140
34-424 Szaflary
Tel.kom.: 693 049 459

Strona internetowa:
www.gazdowkazbojnicka.pl
W sezonie: 40-60
Poza sezonem: 35-50