Willa Sezamek ZAKOPANE Centrum

Willa Sezamek ZAKOPANE Centrum - Zakopane - Pokoje GościnneWilla Sezamek ZAKOPANE Centrum - Zakopane - Pokoje GościnneWilla Sezamek ZAKOPANE Centrum - Zakopane - Pokoje GościnneWilla Sezamek ZAKOPANE Centrum - Zakopane - Pokoje GościnneWilla Sezamek ZAKOPANE Centrum - Zakopane - Pokoje Gościnne

SUPER BAZA WYPADOWA NA KASPROWY WIERCH, 5 MIN DO SZLAKU,10 MIN DO KRUPÓWEK!

NIE TRAĆ CZASU I PIENIĘDZY NA DOJAZDY I KORKI - zostaw samochód pod willą i w pełni korzystaj ze swojego urlopu, BO WSZYSTKO CO POTRZEBA BĘDZIESZ MIAŁ W ZASIĘGU RĘKI!

WILLA SEZAMEK - oferująca usługi noclegowe w przytulnych pokojach gościnnych - zlokalizowana jest w cichej, najbardziej urokliwej części Zakopanego. Nie jest to duży obiekt, więc atmosfera jaka tu panuje jest kameralna.

Na uwagę zasługuje doskonałe usytuowanie willi – z dala od zgiełku miasta, niemal u stóp Wielkiej Krokwi.

W odległości 5min od obiektu znajdują się wyciągi narciarskie, wejście na najbliższy szlak turystyczny na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego, który prowadzi do najpiękniejszych dolin tatrzańskich.

Willa jest więc DOSKONAŁĄ  bazą wypadową dogodną dla wszelkich form rekreacji i wypoczynku, na NARTY, WYCIECZKI, SPACERY, WYPRAWY ROWEROWE - zwłaszcza, że w pobliżu rozmieszczone są wypożyczalnie sprzętu sportowego, a w 3-5 min można dojść do obiektów Centralnego Ośrodka Sportu (kryty basen, korty tenisowe, a zimą lodowisko). Na sąsiedniej ulicy turyści znajdą różne szałasy, karczmy i obiekty gastronomiczne „z klimatem”.

 

Dojście do CENTRUM KRUPÓWEK zajmuje 10 MIN SPACEREM.

Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.willasezamek.pl

REZERWACJE - tel. 182014828


Brak możliwości wysłania formularza. Preferowany kontakt telefoniczny.
Ul. Zwierzyniecka 29
34-500 Zakopane
Tel.: 0-18 201 48 28

Strona internetowa:
willasezamek.pl
W sezonie: 35-46
Poza sezonem: 30-35