Noclegi u Ani

Noclegi u Ani - Zakopane - Pokoje GościnneNoclegi u Ani - Zakopane - Pokoje GościnneNoclegi u Ani - Zakopane - Pokoje GościnneNoclegi u Ani - Zakopane - Pokoje GościnneNoclegi u Ani - Zakopane - Pokoje Gościnne

Oferujemy Państwu pokoje w starym regionalnym domku, gdzie historia tego obiektu sięga prawie 100 lat. Pokoje są zmodernizowane aczkolwiek zachowane na stary góralski styl. Połączyliśmy nowoczesność z tradycją by sprawić aby nasz klient czuł się swobodnie, komfortowo i wygodnie. Nasze wnętrza regionalne oddziałują na zmysł estetyczny co wpływa na spokojny i przyjemny odpczynek w górach.Atutem naszego domku regionalnego jest położenie w spokojnej dzielnicy Zakopanego (Antałówka):

- do Krupówek i Dworca PKS PKP około 15-20 minut wolnym spacerkiem

- Wielka Krokiew, Nosal około 15 minut wolnym spacerkiem

Bardzo blisko zabytkowa  Willa Witkiewiczówka i Dom pod Jedlami. Po powrocie z gór mogą Państwo mile spędzić czas w naszym dużym ogrodzie.Do dyspozycji grill, plac zabaw dla dzieci.Do kościoła i sklepu mają Państwo około 5 minut.Oferujemy Państwu pokoje 2-osobowe i 3-osobowe z łazienkami i telewizją. Na korytarzu do Państwa dyspozycji aneks kuchenny.

Treść wiadomości:
Imię i nazwisko:
Numer telefonu:
Adres e-mail:
 
Ul. Antałówka 17
34-500 Zakopane
Tel.: 0-18 201 16 56
Tel.kom.: 665 221 831

Strona internetowa:
www.uani.z360.pl
W sezonie: 35-40
Poza sezonem: 30-35