Willa Cicha Woda I

Willa Cicha Woda I - Zakopane - WilleWilla Cicha Woda I - Zakopane - WilleWilla Cicha Woda I - Zakopane - WilleWilla Cicha Woda I - Zakopane - WilleWilla Cicha Woda I - Zakopane - Wille

Nasza Willa to doskonałe miejsce do wypoczynku o każdej porze roku.
Dla letnich turystów otworem stoją setki kilometrów górskich szlaków oraz takie sporty jak: jazda konna, jazda na rowerze górskim czy paralotniarstwo. Osoby mniej aktywne fizycznie z pewnością zrealizują swoje potrzeby rekreacyjne na Krupówkach.

Dobry wypoczynek zapewni zaciszna lokalizacja. Bliskość zarówno do Krupówek jak i do stacji narciarskich (Gubałówka 200 m, Szymaszkowa 1,5km) sprawi, że nasi goście mogą korzystać z atrakcji zimowej stolicy Polski.

Zapraszamy Państwa do wyjątkowego obiektu z pokojami 1-4osobowymi. Każdy urządzony na wysokim standardzie, z pełnym węzłem sanitarnym, oraz wyposażeniem (łazienka, TV SAT, dostęp do Internetu). Zapraszamy gości indywidualnych oraz grupy zorganizowane na wczasy, kolonie, wycieczki, ferie.

Wszystkie pokoje wyposażone są w nowoczesne łazienki z prysznicami.


Do dyspozycji są również ręczniki ,mydło oraz suszarki . W pokojach znajduje się: TV z programami satelitarnymi, czajnik, sztućce, talerze, kubki, oraz szklanki.

Do wspólnej dyspozycji gości pozostaje lodówka, oraz mikrofalówka znajdująca się na parterze budynku.

Przed domem znajduje się miejsce do grillowania.

Treść wiadomości:
Imię i nazwisko:
Numer telefonu:
Adres e-mail:
 
Ul. Cichej Wody 3
34-500 Zakopane
Tel.: 0-18 200 10 40
Tel.kom.: 600 882 020

Strona internetowa:
www.cichawodazakopane.pl
W sezonie: 50-60
Poza sezonem: 40-45