ZAKOPANE - CENTRUM - 5 MINUT DO KRUPÓWEK

ZAKOPANE - CENTRUM - 5 MINUT DO KRUPÓWEK - Zakopane - Pokoje GościnneZAKOPANE - CENTRUM - 5 MINUT DO KRUPÓWEK - Zakopane - Pokoje GościnneZAKOPANE - CENTRUM - 5 MINUT DO KRUPÓWEK - Zakopane - Pokoje GościnneZAKOPANE - CENTRUM - 5 MINUT DO KRUPÓWEK - Zakopane - Pokoje GościnneZAKOPANE - CENTRUM - 5 MINUT DO KRUPÓWEK - Zakopane - Pokoje Gościnne

Obiekt położony jest w centrum Zakopanego w pobliżu dworców PKS i PKP. Stąd już tylko 5 minut spacerem do głównej ulicy - Krupówki, na której jest mnóstwo sklepów, restauracji i kawiarenek. 

Do najbliższego wyciągu narciarskiego jest ok. 250m a w odległości ok. 350m znajduje się miasteczko wodne - AQUA PARK ZAKOPANE. 

Dysponujemy pokojami 2, 3, 4 i 5-cio osobowymi. Pokoje wyposażone są w pojedyncze lub podwójne łóżka, szafę, stolik i telewizor. Większość pokoi jest z łazienką w środku. Na korytarzu znajduje się łazienka do wspólnego użytku, lodówka, czajnik bezprzewodowy, naczynia i sztućce. Możliwe jest również korzystanie z kuchni, parking na ogrodzonej posesji, noclegi dla gości indywidualnych lub grup zorganizowanych. 

Treść wiadomości:
Imię i nazwisko:
Numer telefonu:
Adres e-mail:
 
Ul. Brzozowa 18
34-500 Zakopane
Tel.: 0-18 206 82 65
Tel.kom.: 601 296 545

Strona internetowa:
wadowska-noclegi.pl
W sezonie: 35-60
Poza sezonem: 30-50