Willa Patryk

Willa Patryk - Zakopane - Pokoje GościnneWilla Patryk - Zakopane - Pokoje GościnneWilla Patryk - Zakopane - Pokoje GościnneWilla Patryk - Zakopane - Pokoje GościnneWilla Patryk - Zakopane - Pokoje Gościnne

 

Zakopane pokoje i apartamenty Willa Patryk serdeczne zaprasza stałych bywalców, a także naszych przyszłych gości do Zakopanego. Jeżeli szukacie Państwo ciszy i spokoju, miłej atmosfery, pięknych widoków, a jednocześnie dobrej bazy wypadowej do wypraw górskich – dobrze trafiliście!

Willa \\\"Patryk\\\" mieści się w zachodniej części miasta, w jednej z najstarszych dzielnic Zakopanego, w odległości 2,5 km od centrum.

Willa \\\"Patryk\\\" usytuowana jest w cichej i spokojnej okolicy, dużo zieleni tras spacerowych w pobliżu sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi. Szczególnie polecamy szlak na Gubałówkę, szlak Jana Kasprowicza przez Bachledzki Wierch i inne. W odległości 600 m znajdują się miejscowe atrakcje turystyczne. Między innymi stary drewniany wpisany na listę zabytków kościółek z XVIII w., Muzeum Jana Kasprowicza i Mauzoleum poety.

Zimą na \\\"białe szaleństwo\\\" zaprasza nowoczesna stacja narciarska HARENDA, znajdująca się w odległości 800m od obiektu. Dwa wyciągi orczykowe – mały i duży o dł. 400m i duży wyciąg krzesełkowy 4-osobowy o dł. trasy 800m, na miejscu, planowany ski-park, wypożyczalnie sprzętu, regionalna karczma, sklepy zapewnią Państwu dobrą zabawę. Latem czynne trasy rowerowe downhilowe, wyciąg krzesełkowy, taras widokowy na całe Zakopane i Tatry, w sąsiedztwie bacówka oferująca prawdziwe oscypki, bundz i inne specjały.

W odległości 500 m dwie karczmy regionalne i nowa restauracja zapraszają na smaczne, regionalne posiłki i nie tylko! Wieczorami przygrywa kapela góralska, w restauracji w sezonie – dancing.

 

Treść wiadomości:
Imię i nazwisko:
Numer telefonu:
Adres e-mail:
 
Ul. Króle 37
34-500 Zakopane
Tel.: 0-18 201 90 10
Tel.kom.: 606 909 155

Strona internetowa:
patryk-zakopane.pl
W sezonie: 30-50
Poza sezonem: 30-50