Willa Carpe Diem

Willa Carpe Diem - Kościelisko - PensjonatyWilla Carpe Diem - Kościelisko - PensjonatyWilla Carpe Diem - Kościelisko - PensjonatyWilla Carpe Diem - Kościelisko - PensjonatyWilla Carpe Diem - Kościelisko - Pensjonaty

 

W miejscu gdzie sen przeistacza się w zwykłą rzeczywistość. Brzmi zaskakująco? A jednak właśnie takie miejsce mamy możliwość państwu zaoferować.
Nasze  Pokoje Carpe Diem  na czas pobytu w górach sprawią, że poczujesz się jak we własnym Domu - miejscu, w którym niczego Ci nie zabraknie, bo przecież DOM kojarzony jest jako ostoja polskości, azyl bezpieczeństwa, miejsce do którego chętnie się powraca. 
\"Śniło mi się, że szedłem po czystym lesie, nie skażonym dymami cywilizacji. Wodę piłem tak przejrzystą jak lustro, wszędzie otaczały mnie wysokie góry ............ śniło mi się że?\"
NIE MUSISZ ŚNIĆ!! ZAMÓW POBYT W WILLI CARPE DIEM  I ZOBACZ TO WSZYSTKO O CZYM ŚNIŁEŚ!!
Nie skażoną przyrodę terenów Zakopanego / Kościeliska, smak prawdziwego Podhala stanie się widoczny gdy zamieszkasz w Willi Carpe Diem. To właśnie na naszym terenie gminy Kościelisko, znajdują się dwie największe doliny Tatrzańskie - Chochołowska i Kościeliska, tak piękne, a jednocześnie różne.
To w pobliżu Willi Carpe Diem  znajduje się Dolina Małej Łąki, z której wiedzie szlak na Giewont, jeden z najpiękniejszych szlaków turystycznych polskich Tatr.

 

Treść wiadomości:
Imię i nazwisko:
Numer telefonu:
Adres e-mail:
 
Ul. Nędzy Kubińca 262
34-511 Kościelisko
Tel.kom.: 602 624 970

Strona internetowa:
willa-carpediem.pl
W sezonie: 60-600
Poza sezonem: 40-400