JAMBOROWA PŁAZÓWKA

JAMBOROWA PŁAZÓWKA - Poronin - Pokoje GościnneJAMBOROWA PŁAZÓWKA - Poronin - Pokoje GościnneJAMBOROWA PŁAZÓWKA - Poronin - Pokoje GościnneJAMBOROWA PŁAZÓWKA - Poronin - Pokoje GościnneJAMBOROWA PŁAZÓWKA - Poronin - Pokoje Gościnne

Dom oddaliśmy do użytku w 2012 roku. Nowy, ładny, trzykondygnacyjny obiekt ma 5 pokoi przeznaczonych dla turystów. Pokoje są bogato wyposażone. W każdym jest łazienka i toaleta oraz telewizor. W budynku jest łącze WiFi.

Poronin to miejscowość, w której można odpocząć. Blisko do atrakcji Zakopanego, jednak daleko od jego zgiełku i zakorkowanych ulic. Niedaleko od naszego domu znajduje się karczma regionalna Rąbanica, bliko do przystanków autobusowych, dworca PKP i kościoła.

Zimą w kilka minut dojechać można do wyciągu na Harendzie,w Suchem... itp. Jest tu również wiele mniejszych orczyków dla początkujących. Organizowane są kuligi i wycieczki skuterami śnieżnymi.

Latem zachęcamy do spacerów. Malownicza, polna dróżka z Poronina w stronę Cyrhli zachwyca pięknem widoków. Poronin to również świetna baza wypadowa w góry. Samochodem lub busem można szybko dostać się w wybrane miejsce rozpoczęcia wędrówki i równie łatwo wrócić po dniu pełnym wrażeń. Również miłośnicy crossów i quadów znajdą tu wiele ciekawych terenów do zwiedzania.

Oferta całoroczna :)

Zapraszamy do Poronina!


Brak możliwości wysłania formularza. Preferowany kontakt telefoniczny.
Ul. Za torem 21B
34-520 Poronin
Tel.kom.: 691 168 118

Strona internetowa:
www.jamborowaplazowka.pl