Pokoje gościnne u Haliny

Pokoje gościnne u Haliny - Kościelisko - Pokoje GościnnePokoje gościnne u Haliny - Kościelisko - Pokoje GościnnePokoje gościnne u Haliny - Kościelisko - Pokoje GościnnePokoje gościnne u Haliny - Kościelisko - Pokoje GościnnePokoje gościnne u Haliny - Kościelisko - Pokoje Gościnne

 

Nasz dom położony jest w Kościelisku, na południowym stoku zbocza Gubałówki.

Lokalizacja zapewnia dogodne warunki dla wypraw turystycznych nie tylko na Gubałówkę, ale także w kierunkach takich jak Dolina Kościeliska, Dolina Małej Łąki czy też Dolina Chochołowska. Do centrum Zakopanego jest niespełna 3,5km, a około 2 km od domu znajduje się kompleks rekreacyjno-sportowy "Polana Szymoszkowa", zapewniający w lecie odkryte kąpielisko z widokiem na Tatry a zimą nowoczesną bazę narciarską.

Zapewniamy parking przed domem.

Dodatkowym atutem jest bliskie sąsiedztwo karczmy regionalnej Góralski Dwór w której można nie tylko skosztować wyśmienitej regionalnej kuchni, ale też spędzić wieczór z muzyką góralską. 

Oferujemy Państwu pobyt w zadbanym, miłym góralskim domu w pokojach 2-4 osobowych.

Pokoje są wyposażone w TV z radiem. Możliwość skorzystania z internetu bezprzewodowego (wifi). Z pokoi jest przepiękny widok na panoramę Tatr. W holu znajduje się aneks kuchenny. Na trzy pokoje do dyspozycji są dwie łazienki, dzięki temu nie będzie problemów ze skorzystaniem z WC czy prysznica.

Jeśli jesteś zainteresowany pobytem w przepięknym domu i miejscu w rozsądnej cenie to dobrze trafiłeś!

 

Telefon: 696579124 lub (18) 2070562

E-mail: HalinaNocleg@gmail.com

 

Kamera online, zdjęcie odświeżane co trzy minuty:

kamera online

 

 


Brak możliwości wysłania formularza. Preferowany kontakt telefoniczny.
Kościelisko 4
34-511 Kościelisko
Tel.: 0-18 207 05 62
Tel.kom.: 696 579 124