TARASÓWKA

TARASÓWKA - Małe Ciche - Pokoje GościnneTARASÓWKA - Małe Ciche - Pokoje GościnneTARASÓWKA - Małe Ciche - Pokoje GościnneTARASÓWKA - Małe Ciche - Pokoje GościnneTARASÓWKA - Małe Ciche - Pokoje Gościnne

\"Tarasówka\" to najlepsze miejsce dla wszystkich, którzy planują wypoczynek pod Tatrami.

Zlokalizowana w Małym Cichem, na przepięknym wzgórzu, oferuje Gościom wspaniałe widoki i niezapomniane wrażenia.

\"Tarasówka\" posiada szereg udogodnień umilających czas spędzony w górach - do Państwa dyspozycji oddajemy salę kominkową z telewizorem i DVD, świetlicę ze sprzętem grającym, salę aktywnego wypoczynku wyposażoną w stół do tenisa stołowego, narciarnię z suszarnią na buty, szałas z grillem, plac zabaw z huśtawkami i piaskownicą, duży ogród do zabaw letnich i zimowych, boisko sportowe oraz parking.

W całym budynku mają Państwo również dostęp do bezprzewodowego Internetu

 

Pokoje gościnne \"Tarasówka\" to obiekt wypoczynkowy posiadający 23 pokoje gościnne. Oferujemy nocleg w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych dla maksymalnie 60 osób.

\"Tarasówka\" zlokalizowana jest w samym sercu Małego Cichego, które posiadając nową i bogatą infrastrukturę turystyczną, stanowi doskonałą alternatywę dla Zakopanego.

W najbliższej okolicy budynku znajdziecie Państwo wiele atrakcji, które przyczynią się do tego, że każda chwila spędzona w Małym Cichem pozostawi wiele niezapomnianych wrażeń.
Zaledwie kilka kroków dzieli Państwa od regionalnych karczm i restauracji oferujących doskonałe jedzenie.

Treść wiadomości:
Imię i nazwisko:
Numer telefonu:
Adres e-mail:
 
Małe Ciche 5
34-531 Murzasichle
Tel.: 0-18 208 41 90
Tel.kom.: 785 528 158

Strona internetowa:
www.tarasowka.pl