Pokoje Gościnne u Tylki

Pokoje Gościnne u Tylki - Zakopane - Pokoje GościnnePokoje Gościnne u Tylki - Zakopane - Pokoje GościnnePokoje Gościnne u Tylki - Zakopane - Pokoje GościnnePokoje Gościnne u Tylki - Zakopane - Pokoje GościnnePokoje Gościnne u Tylki - Zakopane - Pokoje Gościnne


Obiekt położony jest przy głównej ulicy Krzeptówki , blisko tras turystycznych między innymi Dolina Kościeliska,Droga pod Reglami,Dolina Małej Łąki.Do najbliższego wyciągu orczykowego jest tylko 40m za domem.
W pobliżu  jest Sanktuarium na Krzeptówkach do którego jest 5min pieszo.Sporo sklepów przemysłowo-spożywczych,w bliskiej odległości knajpy i restauracje. Niedaleko naszego budynku jest także przystanek autobusowy.
Do dyspozycji naszych gości jest BEZPŁATNE MIEJSCE PARKINGOWE  na ogrodzonym terenie naszej posesji jest również miejsce na zorganizowanie GRILLA lub OGNISKA jak również miejsce do zabawy dla dzieci na terenie ogrodu.
Jest możliwość wykupienia wyżywienia tylko po sąsiedzku.
Dla Państwa oferujemy pokoje 2,  3,  4  osobowe z balkonami z pięknym widokiem na GIEWONT! Ponadto w każdym pokoju znajduje się telewizor, radio oraz internet bezprzewodowy, na każdym piętrze lodówka i czajniki elektryczne, jest możliwość wynajęcia całego piętra na wyłączność dla 10 osób.Dysponujemy również pokojem typu studio są to dwa pokoje dla 2 do 4 osób  z własną łazienką ,lodówką, zestawem  naczyń, mikrofalówką i czajnikiem elektrycznym.
WSZYSTKIE POKOJE DLA NIEPALĄCYCH
DOBA od 17 do 10 dnia następnego.
CENA noclegów ustalona indywidualnie w zależności od długości i terminu pobytu.
OPŁATA wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi.

Treść wiadomości:
Imię i nazwisko:
Numer telefonu:
Adres e-mail:
 
Ul.Krzeptówki 126
34-500 Zakopane
Tel.: 0-18 207 09 56
Tel.kom.: 500 103 606
W sezonie: 30-45
Poza sezonem: 25-40