Willa Bystra

Willa Bystra - Kościelisko - WilleWilla Bystra - Kościelisko - WilleWilla Bystra - Kościelisko - WilleWilla Bystra - Kościelisko - WilleWilla Bystra - Kościelisko - Wille

 

Nasza oferta skierowana do Państwa to nowo powstały obiekt, który posiada 70 miejsc noclegowych o wysokim standardzie hotelowym.Jej lokalizacja, nieco na uboczu od zgiełku miasta, a jednocześnie blisko tatrzańskich szlaków i dogodna komunikacja do atrakcji Zakopanego, czyni z niej miejsce wypoczynku pożądane przez każdego Gościa. Pozwolą to na niezmącony niczym wypoczynek, umilony śpiewem ptaków w pobliskim lasku, a widok z okna na majestatyczny Giewont będzie wezwaniem na szlak i odskocznią od problemów dnia codziennego. Z okien rozpościera się wyjątkowy widok na Giewont, Kominiarski Wierch i Czerwone Wierchy, który zostanie w Państwa pamięci przez długi czas.Położenie Willi zapewnia doskonałe miejsce wypadowe do najpiękniejszych dolin Tatr Zachodnich takich jak: Dolina Kościeliska, Dolina Chochołowska, Dolina Małej Łąki, Dolina Miętusia.Dotarcie do Krupówek zajmuje zaledwie 5 minut samochodem co pozwala na szybkie dotarcie do Centrum wieczorem (po dniu spędzonym aktywnie) np. na smakowite posiłki serwowane w regionalnych karczmach w których codziennie przygrywa góralska muzyka.  

 

W odległości 1,5 km od obiektu znajduje się kompleks narciarko - rekreacyjny "Szymoszkowa", a także sztuczne kąpielisko z wodą geotermalną przy Hotelu Mercure Kasprowy Wierch.Mamy Państwu do zaoferowania 70 miejsc noclegowych w 25 komfortowo wyposażonych pokojach 1, 2, 3, 4 osobowych z przestronnymi łazienkami, w tym jedno studio dwupokojowe dla maksymalnie 5 osób, jeden apartament 4 osobowy- z możliwością dostawki- z aneksem kuchennym oraz pokój 2 osobowy o wyższym standardzie z aneksem kuchennym i wanną. W każdym pokoju łazienka,  TV i dostęp do internetu w technologii WiFi. Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych, posiada windę oraz odpowiednio przygotowane pokoje. Do dyspozycji udostępniona jest również kuchnia z jadalnią- wyposażona w płytę grzewczą, lodówkę, mikrofalówkę oraz wszelkie naczynia potrzebne do przyrządzania i konsumpcji posiłków. Na terenie obiektu znajduje się parking oraz miejsce do grillowania.

 

Całość jest ładnie wykończona i bardzo zadbana a miła atmosfera zapewni Państwu udany i niezapomniany wypoczynek. 

Serdecznie ZAPRASZAMY!!!

Treść wiadomości:
Imię i nazwisko:
Numer telefonu:
Adres e-mail:
 
Ul. Nędzy Kubińca 105 d
34-511 Kościelisko
Tel.: 0-18 541 23 00

Strona internetowa:
www.willabystra.pl
W sezonie: 45-50
Poza sezonem: 35-50