Noclegi w Zakopanem na Krupówkach

Noclegi w Zakopanem na Krupówkach - Zakopane - Pokoje Gościnne

Noclegi pod Giewontem w sercu Zakopanego

Oferujemy pokoje jedno- i dwuosobowe. Wszystkie pokoje są komfortowo   wyposażone, w każdym pokoju jest kominek, telewizor, cyfrowe tunery satelitarne. Do wyłącznej dyspozycji gości kuchnia i łazienka.

 Cena za pobyt jednej osoby zależna jest od pory roku - 30-50zl.

 Przy dłuższym pobycie zniżki!!!

Oferujemy komfortowo urządzone pokoje z kominkiem, luksusową kuchnią i łazienką. Noclegi w centrum Zakopanego przy ul.Krupówki 1 z widokiem na Giewont.

W domu znajduje się restauracja regionalna, bar mleczny, postój taxi, oraz parking dla gości.


Hotel \"Pod Gewontem\"

Narożny dom po lewej stronie (ul. Krupówki 1) to najstarszy zakopiański hotel, którym od 1885 roku zarządzał Romuald Kulig. Do 1898 roku Hotel pod Gewontem był największym hotelem w Zakopanem, z 18 pokojami na górze oraz restauracją z werandą od strony ul. Nowotarskiej i salą bilardowa na dole. W latach 90. XIX w sprzed hotelu trzy razy dziennie wyruszał konny omnibus do Jaszczurówki. Była to pierwsza linia komunikacyjna w Zakopanem.

Hotel pod Gewontem prowadzony był do 1939 r przez synów Romualda Kuliga. Po wojnie stracił pierwotną funkcję. (...) Mimo zabytkowego charakteru, od czasów II wojny światowej dom był przeznaczony do rozbiórki. W latach 90. XX w. został wyremontowany, a obecnie działa tutaj bar mleczny, a także sklep, lotto i jedynie wynajmująca u nas lokal restauracja Gazdowo Kuźnia.

Treść wiadomości:
Imię i nazwisko:
Numer telefonu:
Adres e-mail:
 
Ul. Krupówki 1
34-500 Zakopane
Tel.: 0-18 206 37 13
Tel.kom.: 608 626 801

Strona internetowa:
noclegiwzakopanem.eu.interia.pl
W sezonie: 35-50