Apartament Wiosenny Zakopane

Apartament Wiosenny Zakopane - Zakopane - ApartamentyApartament Wiosenny Zakopane - Zakopane - ApartamentyApartament Wiosenny Zakopane - Zakopane - ApartamentyApartament Wiosenny Zakopane - Zakopane - ApartamentyApartament Wiosenny Zakopane - Zakopane - Apartamenty

 

Apartament Wiosenny to eleganckie 2-pokojowe mieszkanie usytuowane w budynku apartamentowym na zamkniętym strzeżonym terenie, przy niewielkiej, spokojnej  uliczce niedaleko centrum. Do Krupówek idzie się stąd 15 minut, do Ronda Kuźnickiego 6 minut, do Wielkiej Krokwi 10 minut. Kompleks narciarski Nosal znajduje się w odległości 800m.

Mieszkanie składa się z dwu pokoi, do których wchodzi się  z przedpokoju wyposażonego w dużą szafę z przesuwnymi drzwiami. W salonie znajduje się wygodny rozkładany narożnik, stolik kawowy oraz szklany stół z kompletem 6 skórzanych krzeseł. Jest tu również telewizor LCD, odtwarzacz blu-ray oraz Xbox.  Ozdobna lada oddziela od salonu część kuchenną wyposażoną w lodówkę, mikrofalówkę, płytę grzewczą, ekspres do kawy, czajnik elektryczny, naczynia, sztućce oraz szkło. Po drugiej stronie znajduje się przytulna sypialnia z dużym łożem małżeńskim i rozkładanym jednoosobowym fotelem. Przy łóżkach nakastliki z lampkami nocnymi, w kącie pojemna szafa. Po męczących górskich wyprawach lub zwiedzaniu miasta naszym gościom zapewne przyjemnie będzie skorzystać z prysznica w łazience z podgrzewaną podłogą. Do dyspozycji gości jest również żelazko, deska do prasowania oraz suszarka do włosów. Apartament posiada dwa balkony. W zimie istnieje możliwość skorzystania ze schowka na narty.

Dla naszych gości przygotowane jest miejsce parkingowe na terenie posesji.

Więcej informacji na stronie

www.zakopaneczeremcha.republika.pl

Kontakt:

czeremcha.zakopane@onet.pl

tel. 602 797 830

 

Treść wiadomości:
Imię i nazwisko:
Numer telefonu:
Adres e-mail:
 
Ul. Bulwary Słowackiego 20A
34-500 Zakopane
Tel.: 0-18 206 66 59
Tel.kom.: 602 797 830

Strona internetowa:
zakopaneczeremcha.republika.pl
W sezonie: 230-260
Poza sezonem: 150-200