Willa u Bzyka

Willa u Bzyka - Zakopane - WilleWilla u Bzyka - Zakopane - WilleWilla u Bzyka - Zakopane - WilleWilla u Bzyka - Zakopane - WilleWilla u Bzyka - Zakopane - Wille

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek do Willi u Bzyka. Tu spędzisz swój wolny czas w miłej i spokojnej atmosferze.

Dysponujemy 50 miejscami noclegowymi w pokojach 1,2,3,4-osobowych o podwyższonym standarcie:z łazienkami,ViFi, (pełen więzeł sanitarny,ciepła woda przez 24h). Większość pokoi jest z balkonami,dużymi łożami małżeńskimi. Komfort pokoi zwiększają ponad to termoszczelne drewniane okna,satynowo-bawełniana pościel i zdrowotne materace. 

Do dyspozycji gości pozostają dwie duże sale: 

  • w pierwszej można wieczorem rozerwać się przy grze w bilarda, korzystać z czajnika elektrycznego,zorganizować szkolenie czy konferencję. Małym klientom proponujemy korzystanie ze znajdującego się w tym pomieszczeniu kącika zabaw.
  • na drugiej sali znajduje się stołówka,w której można zasmakować kuchni tradycyjnej (śniadania,obiady,obiadokolacje), a po wyczerpujących wędrówkach ogrzać się przy kominku. Na życzenie gości organizujemy tu także uroczyste bankiety przy muzyce góralskiej i pieczonym prosiaku.

Klienci mogą spędzać czas także na świeżym powietrzu, korzystając ze znajdującego się przy budynku grilla, miejsca na ognisko i ławeczek,placu zabaw.Obiekt jest monitorowany.

Atrakcyjne ceny dla grup zorganizowanych(30osób) 

 

Treść wiadomości:
Imię i nazwisko:
Numer telefonu:
Adres e-mail:
 
Ul. Stachonie 17B
34-500 Zakopane
Tel.: 0-18 206 25 56
Tel.kom.: 603 842 386

Strona internetowa:
www.ubzyka.pl
W sezonie: 35-60
Poza sezonem: 30-55