Willa W Gliczarowie

Willa W Gliczarowie - Gliczarów Górny - WilleWilla W Gliczarowie - Gliczarów Górny - WilleWilla W Gliczarowie - Gliczarów Górny - WilleWilla W Gliczarowie - Gliczarów Górny - WilleWilla W Gliczarowie - Gliczarów Górny - Wille

Pensjonat Willa W Gliczarowie to nowoczesny obiekt noclegowy znajdujący się w Gliczarowie Górnym koło Zakopanego. Gliczarów Górny jest malowniczo położoną miejscowością turystyczną na Podhalu, słynącą z pięknych widoków na Tatry oraz czystego powietrza zalecanego w leczeniu schorzeń dróg oddechowych.

Willa W Gliczarowie posiada pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami i balkonami w wysokim standardzie z widokiem na Tatry. Dla rodzin z dziećmi przygotowane zostały pokoje typu studio, składające się z dwu sypialni oraz łazienki, w formie segmentu. Poza tym, na terenie obiektu znajduje się narciarnia, sauna oraz sala telewizyjna i miejsce zabaw dla dzieci. Przygotowany jest tez duży parking dla gości.

Atutem pensjonatu jest położenie, niedaleko wyciągów narciarskich oraz basenów termalnych i sklepu. W pobliżu znajdują się również piesze oraz rowerowe szlaku turystyczne. Dom położony jest na uboczu, dzięki czemu oferuje ciszę i spokój sprzyjające relaksowi i wypoczynkowi. Zaletą jest również przyjazna atmosfera. Organizowane są także imprezy okolicznościowe i integracyjne, warsztaty fotograficzne, pieczenie barana oraz kuligi.

Treść wiadomości:
Imię i nazwisko:
Numer telefonu:
Adres e-mail:
 
Ul. Gliczarów Górny 116F
34-425 Gliczarów Górny
Tel.kom.: 600 011 745

Strona internetowa:
www.wgliczarowie.pl
W sezonie: 40-45
Poza sezonem: 35-35