Pokoje Gośćinne u Bartka

Pokoje Gośćinne u Bartka - Zakopane - Pokoje GościnnePokoje Gośćinne u Bartka - Zakopane - Pokoje GościnnePokoje Gośćinne u Bartka - Zakopane - Pokoje GościnnePokoje Gośćinne u Bartka - Zakopane - Pokoje GościnnePokoje Gośćinne u Bartka - Zakopane - Pokoje Gościnne

Zapraszamy Państwa serdecznie do naszego obiektu, w którym oferujemy klimatyczne Pokoje w Zakopanem 2,3 i 4-osobowe z drewnianych bali.Obiekt nasz położony jest w cichym i spokojnym przedmieściu Zakopanego - Ustupie.

Prawie ze wszystkich naszych pokoi rozciąga się widok na malownicze góry. i na zewnątrz dostępne bezpłatne łącze do bezprzewodowego Internetu Wi-Fi. Budynek otoczony dużą działką z zadbanym ogrodem,w którym znajduje się huśtawka i stół ogrodowy. 

Po męczących górskich wycieczkach można odpocząć w ogrodzie przy kawie lub grillu. Dużym atutem naszego obiektu jest jego położenie: w pobliżu wyciąg krzesełkowy, supermarket, karczma, pizzeria, McDonald, szlaki na Gubałówkę, trasy rowerowe oraz przystanek autobusowy (200 metrów). Innymi słowy, to tanie noclegi zakopane.

Serdecznie Państwa zapraszamy.

Treść wiadomości:
Imię i nazwisko:
Numer telefonu:
Adres e-mail:
 
Ul. Ustup 12
34-500 Zakopane
Tel.: 0-18 206 37 74
Tel.kom.: 505 464 542

Strona internetowa:
ubartkazakopane.pl
W sezonie: 25-50
Poza sezonem: 20-35