Apartament pod Giewontem

Apartament pod Giewontem - Zakopane - ApartamentyApartament pod Giewontem - Zakopane - ApartamentyApartament pod Giewontem - Zakopane - ApartamentyApartament pod Giewontem - Zakopane - ApartamentyApartament pod Giewontem - Zakopane - Apartamenty

Oferujemy duży, komfortowy, szesćdziesięciometrowy (60 m kw) apartament (a także pokoje gościnne). W jego skład wchodzą dwa osobne pokoje (2 pokoje zamykane na klucz), aneks kuchenny, łazienka oraz łączący wszystkie pomieszczenia korytarz.

Pokoje sa różnej wielkości, w sumie w apartamencie bez problemu pomieści się sześć osób.
W każdym pokoju znajduje się telewizor oraz radio, lampka nocna, a także wykonane w stylu góralskim krzesła, szafa, szafka, stolik rtv i stół.

Cały apartament jest bardzo ładnie wykończony; doskonale łączy w sobie aktualne trendy w wykończeniach wnętrz z pięknym stylem góralskim. Wszędzie obecne jest najwyższej jakosci drewno oraz takie elementy jak nastrojowe oswietlenie halogenowe (także półek), które sprawia, że w tych wnętrzach doskonale się wypoczywa; i to nie tylko w pokojach, ale i w niemałej łazience.

Dzieci mogą bawić się w letnim basenie lub na dużym trawniku. Do dyspozycji gosci jest bezpłatny parking oraz grill ze służącymi do posiadów ławami i stołem. Apartament mieści się u stóp Giewontu. Piesza droga do centrum zajmuje tylko 20 minut, a do Tatrzańskiego Parku Narodowego jedynie 15 minut. Tylko tyle będzie Cię dzielić do najładniejszego szlaku na Giewont, do Dol. Małej Łąki, Za Bramka, Strążyskiej i innych szlaków w Tatrach Zachodnich. Panoramę Tatr Polskich i Słowackich można także podziwiać z całorocznych wyciągów krzesełkowych na Polanie Szymaszkowej oraz Butorowym Wierchu.Doskonały relaks zapewniają okoliczne baseny. W wolnej chwili można też przejsć się na jazdę konną lub odwiedzić dom Sabały  gawędziarza zwanego tatrzańskim Homerem.

Treść wiadomości:
Imię i nazwisko:
Numer telefonu:
Adres e-mail:
 
Ul. Krzeptówki 34500
34-500 Zakopane
Tel.: 0-18 206 65 16

Strona internetowa:
visitzakopane.com
W sezonie: 30-400
Poza sezonem: 30-150