Domek w Rojach

Domek w Rojach - Zakopane - Domki / SzałasyDomek w Rojach - Zakopane - Domki / SzałasyDomek w Rojach - Zakopane - Domki / SzałasyDomek w Rojach - Zakopane - Domki / SzałasyDomek w Rojach - Zakopane - Domki / Szałasy

Domek w Rojach to stara chałupa góralska odrestaurowana w 2009r wewnątrz pokoje w surowym drewnie zapewnią dobry nastrój i samopoczucie. Wymarzone miejsce dla osób lubiących ciszę i spokój, oraz dla grupy znajomych, którzy wspólnie chcą spędzić czas pod Tatrami. W domku są 4 pokoje, jeden z łazienką na parterze oraz trzy na piętrze ze wspólną łazienką. Wszystkie pokoje mają duże 2 osobowe łóżka oraz tapczan 1 osobowy. Kuchnia wyposażona w lodówkę (dużą), czajnik elektryczny, kuchenkę mikrofalową, kuchenkę elektryczną oraz niezbędne naczynia do samodzielnego przygotowania posiłku. Do dyspozycji w Domku również pralka i suszarka. Niewątpliwą atrakcją będzie sala jadalna gdzie wieczorami przy muzyce można wspólnie pobiesiadować i podzielić się wrażeniami, jak również urządzić zabawę.
Dla ceniących sobie wygodę w pobliskim (30 m) pensjonacie można wykupić tanie i smaczne posiłki.
W pobliży (100 m) karczma góralska z wyśmienitym wyżywieniem i góralską muzyką wieczorami. Do wyciągu na Szymoszkową ok 400 m, obok Hotel Merkury z basenami i sauną. Do sklepu spożywczego ok 100m.
 

Uwaga!! Aby mieć pewność rezerwacji po uzgodnieniach telefonicznych proszę o opłatę za pierwszy nocleg przelewem na nr konta w Citi Handlowy 20103000190109851804463996  na nazwisko Robert Krzysztofiak  10-332 Olsztyn  ul. Chopina 6/7   po otrzymaniu wpłaty na konto wysyłam potwierdzenie rezerwacji. Pozostała kwota do wys. 30% całej sumy uzgodnionej za wynajmowany okres, powinna zostać wpłacona najdalej do 30 dnia przed planowanym pobytem (w przypadku jej braku rezerwacja pomimo wpłaty będzie anulowana). Reszta regulowana jest w dniu przyjazdu. Pobieramy kaucję w wys. 250 zł, która jest rozliczana w dniu wyjazdu. Grupa samodzielnie utrzymuje domek w czystości, również sprząta samodzielnie przed wyjazdem. W przypadku braku możliwości sprzątnięcia zostanie pobrana z kaucji dodatkowa kwota za sprzątanie domu w wys. 100zł.

W DOMKU OBOWIĄZUJE CAŁKOWITY ZAKAZ PALENIA. KĄCIK PALACZA NA ZEWNĄTRZ (NA WERANDZIE).CENNIK

AKTUALNY CENNIK TYLKO NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ www.domek.wzakopanem.pl

Domek pomieści maksymalnie 10 osóbW POBLIŻU

  • WYCIĄG NARCIARSKI NA SZYMOSZKOWEJ - 400 m
  • KRUPÓWKI - 900m
  • SIECKOWA SOPA (karczma góralska) - 100 m
  • SKLEP SPOŻYWCZY - 100 m
  • Willa Orla - 30 m
Treść wiadomości:
Imię i nazwisko:
Numer telefonu:
Adres e-mail:
 
Ul. Droga do Rojów 1A
34-500 Zakopane
Tel.: 0-50 177 20 81
Tel.kom.: 501 772 081

Strona internetowa:
www.domekwrojach.pl