Pensjonat Maria

Pensjonat Maria - Zakopane - PensjonatyPensjonat Maria - Zakopane - PensjonatyPensjonat Maria - Zakopane - PensjonatyPensjonat Maria - Zakopane - PensjonatyPensjonat Maria - Zakopane - Pensjonaty

Nasz ośrodek wypoczynkowy  „Maria 5 * * * * ” zapewnia Państwu maksimum komfortu oraz bezpieczeństwa. Z jednej strony oddalony jest od centrum miasta zaledwie 15 minut piechotą, z drugiej zaś, znajduje się z dala od tłocznych ulic w urokliwym otoczeniu, w pobliżu Tatrzańskiego Parku Narodowego. Dysponujemy szeroką  ofertą usług dodatkowych, które są do Państwa dyspozycji w każdej chwili. Proponujemy korzystanie z takich udogodnień  jak: Jacuzzi, Sauny, Zabiegi Spa jak i uzdrawiająco – rehabilitacyjne, boiska i wiele innych. Z chęcią zorganizujemy pobyt. W sposób nietuzinkowy, sprawimy, by Państwa gościna u nas była zawsze niezwykła. Podchodzimy do gościa indywidualnie, by wspomnieniami do nas wracano często. Oferujemy komfortowe, 1,2 oraz 3 osobowe pokoje, o wysokim standardzie, w każdy posiada własną łazienkę, podłączenie do internetu tv satelitarną, telefon i radio. W większości jest balkon. Jesteśmy przystosowani do przyjmowania osób niepełnosprawnych. A pobyt u nas cechuje komfort i wygoda zarówno latem jak i zimą. 

Oferujemy komfortowe, 1,2 oraz 3 osobowe pokoje, o wysokim standardzie, w każdy posiada własną łazienkę, podłączenie do internetu tv satelitarną, telefon i radio. W większości jest balkon. Jesteśmy przystosowani do przyjmowania osób niepełnosprawnych. A pobyt u nas cechuje komfort i wygoda zarówno latem jak i zimą.

Treść wiadomości:
Imię i nazwisko:
Numer telefonu:
Adres e-mail:
 
Ul. Podhalańska 3a
34-500 Zakopane
Tel.: 0-18 201 58 12
Tel.kom.: 601 400 674

Strona internetowa:
mariazakopane.pl
W sezonie: 130-160
Poza sezonem: 110-130