Apartament Giewont z basenem

Apartament Giewont z basenem - Kościelisko - ApartamentyApartament Giewont z basenem - Kościelisko - ApartamentyApartament Giewont z basenem - Kościelisko - ApartamentyApartament Giewont z basenem - Kościelisko - ApartamentyApartament Giewont z basenem - Kościelisko - Apartamenty

Komfortowy apartament zlokalizowany w Kościelisku w nowym, kompleksie apartamentowym z 2008 r., składającym się z dwóch kameralnych budynków, mieszczących łącznie 30 lokali mieszkalnych. Cały kompleks jest ogrodzony i zagospodarowany terenem zielonym. Do dyspozycji gości jest miejsce na ognisko i grill.

Apartament GIEWONT spełnia najwyższe standardy. Jest wygodny i funkcjonalny. Położony jest w zacisznym i pięknym miejscu. Blisko stąd do rozrywkowych atrakcji Zakopanego. Z jego okien rozpościera się cudowna panorama Tatr z Giewontem na czele. W zasięgu ręki znajdują się najbardziej popularne szlaki turystyczne, trasy narciarskie i źródła geotermalne. W bezpośrednim sąsiedztwie do dyspozycji jest karczma regionalna POLANY.

Po długich górskich wędrówkach lub narciarskich szaleństwach, nie opuszczając miejsca zakwaterowania, można (w cenie pobytu) zregenerować siły, korzystając z krytego basenu, hydromasażu i sauny (suchej i mokrej). Basen pozostaje pod nadzorem licencjonowanego ratownika. Tylko nieliczne obiekty turystyczne w Zakopanem i okolicach wyposażone są w tego typu atrakcje.

Do dyspozycji gości jest wyznaczone miejsce parkingowe w garażu podziemnym, dzięki któremu można mieć pewność, że auto znajduje się w bezpiecznym miejscu, a zimą, że nawet po mroźnej i śnieżnej nocy, pojazd będzie gotowy do użytku. Apartament GIEWONT położony jest bezpiecznie na I piętrze,. Przeznaczony jest dla max. 4 osób i składa się z salonu z bardzo dobrze wyposażonym aneksem kuchennym, pokoju sypialnego z 2-osobowym łożem małżeńskim, łazienki z kabiną prysznicową, dużego balkonu z pięknym widokiem na Giewont i Tatry. Salon dodatkowo pełni funkcję jadalni i wyposażony jest w telewizor i DVD.

Centrum życia towarzyskiego, imprez i zabaw w Zakopanem (m.in. Gubałówka, Krupówki, skocznia narciarska Wielka Krokiew itp.) jest w zasiegu ręki (ok. 5 km.) i jest osiągalne własnym autem lub busem, którego przystanek znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie apartamentowca, w czasie niedłuższym niż 10 min. Blisko, ale nie na tyle, żeby wypoczynek gości w naszym apartamencie, mógł być zakłócony przez gwar i hałas tętniącego życiem kurortu. Te dwie cechy są niewątpliwym atutem apartamentu GIEWONT.

Cennik uwzględniający wiele korzystnych rabatów na naszej stronie - www.apartamentgiewont.com.pl.

Treść wiadomości:
Imię i nazwisko:
Numer telefonu:
Adres e-mail:
 
Ul. Nędzy Kubińca 206
34-511 Kościelisko
Tel.: 0-22 000 00 00
Tel.kom.: 602 372 885

Strona internetowa:
apartamentgiewont.com.pl
W sezonie: 200-280
Poza sezonem: 150-200