Willa Mery

Willa Mery - Zakopane - Pokoje GościnneWilla Mery - Zakopane - Pokoje GościnneWilla Mery - Zakopane - Pokoje GościnneWilla Mery - Zakopane - Pokoje GościnneWilla Mery - Zakopane - Pokoje Gościnne

Serdecznie zapraszamy Państwa do Willi Mery. Znajdujemy się na Cyrhli - dzielnicy Zakopanego około 6km od centrum. Blisko lasu i szlaków Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Do dyspozycji gości są pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami. Pokój 3 i 4 osobowy posiadają w pełni wyposażony aneks kuchenny tj. czajnik, lodówke, a także kuchenkę gazową lub elektryczną. Mamy również do zaoferowania stołówkę z pełnym wyżywieniem (śniadania, obiady) - także posiłki wegetariańskie.
Dom jest ogrodzony. Dzieci będą mogły bawić się w naszym ogrodzie, a Państwa samochód będzie bezpieczny na ogrodzonym parkingu naszej posesji. W ogrodzie znajduje się miejsce do grillowania i komplet wypoczynkowy. Nasi goscie maja dostęp do bezprzewodowego internetu Wi-Fi.
Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00 w dniu przyjazdu, a konczy o 10:00 w dniu wyjazdu.

Ceny w okresie świąteczno-noworocznym, świąt wielkanocnych, weekendu majowego, pobytu w pokojach z własnym aneksem kuchennym, oraz pobytów krótszych niż 3 doby podlegają osobnej, telefonicznej negocjacji
.

Treść wiadomości:
Imię i nazwisko:
Numer telefonu:
Adres e-mail:
 
Ul. Cyrhla 19e
34-500 Zakopane
Tel.: 0-18 206 18 00
Tel.kom.: 607 928 624
W sezonie: 35-50
Poza sezonem: 30-45