Pensjonat u Ani

Pensjonat u Ani - Zakopane - PensjonatyPensjonat u Ani - Zakopane - PensjonatyPensjonat u Ani - Zakopane - PensjonatyPensjonat u Ani - Zakopane - PensjonatyPensjonat u Ani - Zakopane - Pensjonaty

Szukasz odpowiedniego miejsca na swoje wakacje przytulny Weekend wypad w góry ? Chcesz pować ukochaną osobę i spędzić z nią romantyczne chwile przy blasku świec ? Szukasz reprezentacyjnego miejsca na zorganizowanie przyjęcia okolicznościowego ?

A może pragniesz oderwać się od szarej codzienności, wypoczac wsród przyjaciół i być pewnym, że będziesz traktowany tak jakbyś był tym jedynym, upragnionym gościem ?

Przygotowaliśmy dla Państwa bardzo ciekawe i korzystne cenowo oferty i opcje rabatowe. Na bieżąco aktualizujemy nasze oferty. Dostępność miejsc i aktualną cenę możesz sprawdzić bezpośrednio na naszej stronie firmowej. Weekend we Dwoje, Majówka, Swięta Bożego Narodzenia, to tylko niektóre z wielu ofert. Co miesiąc prezentujemy szczególną ofertę promocyjną po wyjątkowo niskiej cenie. Organizujemy również przyjęcia okolicznościowe.

W pensjonacie znajduje się sauna fińska i jaccuzzi ze świeżutką niechlorowaną wodą tylko dla dwojga. W ogrodzie udostępniamy Państwu miejsce na ognisko. Najmłodszym gościom polecamy nasz przytulny placyk zabaw.

W pokojach znajduje się odbiornik telewizyjny, radio, wew. telefon, sejf, czajnik bezprzewodowy, mała lodóweczka, pościel i ręczniki. Na posesji gwarantujemy możliwość zaparkowania samochodu. Parking jest dla naszych gości bezpłatny.

Chętnie dopasujemy się do życzeń klienta i sporządzimy indywidualną ofertę z wyżywieniem lub bez. Wystarczy się z nami skontaktować.

Na miejscu oferujemy możliwość wykupienia żywienia w dogodnych pakietach dobowych. Godzinę podania obiadokolacji uzgadniamy indywidualnie z klientem.

Zapraszamy bardzo serdecznie

 

www.u-ani.com

pokoje@u-ani.com


Brak możliwości wysłania formularza. Preferowany kontakt telefoniczny.
Ul. Chłabówka 18
34-500 Zakopane
Tel.: 0-18 201 47 74
Tel.kom.: 662 977 768

Strona internetowa:
www.u-ani.com
W sezonie: 60-75
Poza sezonem: 45-60