Pensjonat Ewa

Pensjonat Ewa - Gliczarów Górny - PensjonatyPensjonat Ewa - Gliczarów Górny - PensjonatyPensjonat Ewa - Gliczarów Górny - PensjonatyPensjonat Ewa - Gliczarów Górny - PensjonatyPensjonat Ewa - Gliczarów Górny - Pensjonaty

Gliczarów Górny - niewielka, malowniczo położona wioska.
Z wysokości ok. 1000 m rozpościera się przepiękny widok na panoramę Tatr, Beskidu Żywieckiego, Wyspowego i Gorców. Pensjonat znajduje się na granicy Bukowiny Tatrzańskiej, gdzie znajdują się największe w Polsce termy.
Ośrodek zachęca do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, w sąsiedztwie znajduje się kilkanaście wyciągów narciarskich, ciekawe szlaki turystyczne i wiele innych atrakcji.

Udostępniamy Państu dwadzieścia pokoi, a każdy wyposażony jest w łazienkę. Nasza kuchnia serwuje posiłki w czasie dogodnym dla naszych gości. Wieczorne tradycje biesiady przy muzyce pozwolą lepiej poznać folklor i zwyczaje górali. Około 600 m. od ośrodka znajduje się wyciąg narciarski. Zapraszamy do korzystania z wypożyczalni sprzętu sportowego (nart i skuterów śnieżnych).


Organizujemy kuligi, ogniska, pieczenie barana. Miła i kompetentna obsługa, doskonała kuchnia, wspaniałe widoki i duża ilość atrakcji to tylko niektóre atuty naszego ośrodka.

Treść wiadomości:
Imię i nazwisko:
Numer telefonu:
Adres e-mail:
 
Ul. Gliczarów Górny 126 A
34-425 Biały Dunajec
Tel.: 0-18 207 73 75
Tel.kom.: 723 628 955

Strona internetowa:
pensjonatewa.com