Burtek

Burtek - Zakopane - Pokoje GościnneBurtek - Zakopane - Pokoje GościnneBurtek - Zakopane - Pokoje GościnneBurtek - Zakopane - Pokoje GościnneBurtek - Zakopane - Pokoje Gościnne

Ośrodek mieści się w dzielnicy Zakopanego - Olcza, (ok. 3 km od centrum) jest on usytuowany w bocznej uliczce, jeżeli są Państwo zainteresowani odpoczynkiem z dala od ruchliwych ulic zapraszamy. Bardzo dobry dojazd komunikacją miejską. W pobliżu znajduje się wyciąg narciarski.

Posiadamy pokoje z łazienkami i TV (35-45 zł/os.) oraz z łazienkami na korytarzu (25-30 zł/os.). Pokoje są 2-, 3-, 4-, 5-osobowe. 

Jest dostęp do kuchni, ale również  w naszej ofercie znajduje się wyżywienie (10 zł/os. - śniadanie, 15 zł/os. - obiadokolacja).

W ośrodku posiadamy świetlice w wystroju regionalnym z kominkiem, ewentualnie mamy grill do Państwa dyspozycji. Dla turystów odwiedzających po raz pierwszy Zakopane służymy radą.

Koło domu znajduje się parking. Chcemy stale ulepszać nasz ośrodek, aby mogli Państwo miło spędzać u nas czas. W tej chwili budujemy plac zabaw dla dzieci oraz boisko do gry w siatkę.

 

DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH PROPONUJEMY DUŻE ZNIŻKI!! Obok domu jest miejsce na autobus oraz zapewnione bezpieczne wysiadanie.

Posiadamy 55 miejsc noclegowych.


Zapraszamy do naszego ośrodka.

 

 

Treść wiadomości:
Imię i nazwisko:
Numer telefonu:
Adres e-mail:
 
Ul. Mrowce 15b
34-500 Zakopane
Tel.: 0-18 201 14 68
Tel.kom.: 606 425 505

Strona internetowa:
burtek.pl
W sezonie: 20-45
Poza sezonem: 18-40